ČLENOVIA SKUPINY

vilo

Viliam Tvrdý - kapelník a vedúci skupiny, ALT Saxofon, B Tenor Saxofon, Bass gitara a spev

Je veľmi cieľavedomý, usilovný a hnací motor kapely. Už od malička sa venuje hudbe. Najskôr hral klarinet ako žiak v mestskej dychovke potom alt a; b tenor saxofón až do roku 1993 kedy založil skupinu. Popri tom všetkom sa zdokonalil v hre na bas gitaru a začal aktívne spievať. Motto: ,,Hrám preto, aby som rozdával radosť,,

 
fero

František Harant – bicie nástroje, spev, fujara

Vždy usmiaty optimisticky naladený. Na bicie nástroje sa učil už od detstva, ako 14 ročný začal hrávať v kapele Metax z Malých Ledníc. Po vojenskej službe 1991 bol spoluzakladateľom skupiny BONITA. Hrá na bicích nástrojoch ROLAND TD 9KX , veľmi dobre ovláda hru na fujaru. Motto „ každé telo je tráva a všetka jeho sláva ako poľný kvet padne“.

michal

Michal Hujík – klávesové nástroje, akordeón, spev, trombón

Mladý, veselý, inteligentný so zmyslom pre humor. Od roku 1993 ako sedemročný začal študovať hru na akordeón v ZUŠ Bytča. Od šestnástich rokov hrával na svadbách, plesoch, oslavách ako sólo (primo) s vlastnou aparatúrou. V roku 2007 sa stal členom našej kapely. Hrá na profesionálnom syntetizátore YAMAHA MOTIF ES6. Popritom ovláda hru na trombón a na akordeóne vie vyplniť každú tichú chvíľu. Hudba je zmyslom jeho života.